אינטרקום לבית - מערכות מתקדמות למכירה

אינכם צריכים עוד להתמודד עם אורחים בלתי רצויים אשר יכנסו אל ביתכם ללא קבלת אישור. בודאי שאינכם צריכים לצעוק מבעד לחלון על מנת להבין מי הוא זה בדיוק אשר הגיע אליכם לביקור . בואו גם אתם והתקינו אינטרקום בביתכם אשר תהפוך את חייכם לקלים הרבה יוצר וגם ללא ספק נוחים יותר.

מחפשים מערכת אינטרקום לבית?

אם חיפשתם מערכת אינטרקום לבית שתהיה מתקדמת מחד אך פשוטה וקלה לשימוש מאידך הגעתם אל המקום הנכון. דן תקשורת מתמחה בשיווק ומכירה של מערכות אינטרקום לבית תוך התאמה מירבית לכל צורך ולכל דרישה.

הסבר קצר על מערכת האינטרקום

הרעיון הבסיסי העומד מאחורי האינטרקום הוא למעשה היכולת לדבר עם אדם הנמצא ליד שער הבית או בסמוך לדלת הכניסה לבניין ומעוניין לבקש את אישורנו להיכנס. האדם העומד מחוץ לדלת נדרש ללחוץ על כפתור האינטרקום, מה שיפיק צלצול בטלפון האינטרקום אשר נמצא בתוך הבית.

ברגע שנשמע את הצלצול, נרים את השפורפרת וכך נוכל באופן קל ופשוט לשוחח עימו ולהבין מי הוא זה אשר מעוניין להיכנס אלינו. משהבנו כי אנו מעוניינים לאשר את כניסתו של אותו אדם, נוכל לפתוח עבורו את הדלת על ידי לחיצה על כפתור אשר פותח את מנגנון הנעילה המותקן בדלת.

מהי מטרתו של האינטרקום?

כמה פשוט, ככה גאוני. אינטרקום לבית מהווה עבורנו פילטר יעיל במיוחד לסינון גורמים בלתי רצויים אל הבית. על מנת להגביר את האפקטיביות של מערכת זו ניתן גם לחבר אל פנל האינטרקום החיצוני מצלמה אשר תצלם את חלקת הכניסה ותעביר באופן ישיר שידור וידאו של האדם הניצב בכניסה לביתנו אל מוניטור יעודי.

מחירי מערכות אינטרקום לבית

כאשר מדובר באינטרקום לבית לא מדובר במחירים גבוהים במיוחד. אמנם טווח המחירים של מערכות האינטרקום הוא רחב למדי אך אם ברצונכם לרכוש אינטרקום פשוט המחיר יכול להתחיל בכמה מאות שקלים בודדים.

קהל לקוחותינו כולל בתי עסק, חנויות ,משרדים ומאות אנשים פרטיים. אנו מזמינים גם אתכם ליצור עמנו קשר ולהנות מיחס אדיב, שירות מקצועי ומענה לכל שאלותיכם.

לחץ כאן למוצרי מגברים

סל המוצרים
לירן 052-3388668 | עידן 052-7000766
קטלוג מוצרים מצלמות אבטחה לפי עיר מצלמות אבטחה אזעקות אינטרקום לבית בקרת כניסה רשתות ותקשורת אזעקות אלחוטיות מנעולים חשמליים ואלקטרומגנטיים
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט