לקסיקון מצלמות אבטחה

לקסיקון מצלמות אבטחה - כל המידע לפני קניית מצלמת אבטחה

ברוכים הבאים לעמוד הלקסיקון שלנו. כאן קיים כל המידע שאתם צריכים לפני שאתם רוכשים מצלמת אבטחה.

מצלמות גוף

מצלמות כיפה

מצלמות אינפרא

מצלמות אלו נחשבות למצלמות אבטחה בסיסיות באופן יחסי. במידה שמעוניינים להתקין מצלמות גוף מחוץ למבנה או במקום שבו יש סיכוי שהיא תרטב, חשוב לדאוג שהיא תהיה מוגנת מכיוון שהיא אינה עמידה במים. מצלמה בצורת כיפה אשר קיימת עם מבחר רחב של עדשות. מצלמת אבטחה זו מתאימה לצילומי חוץ, פנים וישנם דגמים רבים הכוללים גם צילום אינפרא אדום. היתרון של מצלמת אינפרא הוא בכך שהיא מסוגלת לצלם גם בחושך מוחלט. אלמנט ה'אינפרא' קיים בסוגים ודגמים שונים של מצלמות. 

מצלמות אלחוטיות

מצלמות ממונעות

מצלמות סמויות

במקרים שבהם קיים קושי בהתקנת כבל עבור מצלמת האבטחה, נהוג להציב מצלמות אלחוטיות. המצלמה כוללת בתוכה גם את המשדר. מצלמות ממונעות נשלטות באופן ידני על מערכת בקרה אשר ניתנת לתכנות וקביעת אזורי צילום מוגדרים שביניהם היא תעבור באופן אוטומטי. אם אינכם רוצים שמצלמת האבטחה תהיה גלויה, מצלמות סמויות הן הפתרון המושלם עבורכם. את המצלמה ניתן להסתיר בגלאי עשן, גלאי מערכת האזעקה ועוד...

DVR

מצלמות IP

NVR

ראשי התיבות הם digital video recorder. מטרתו של התקן זה היא לשמש כמכשיר הקלטה עבור מצלמות אבטחה אשר מחוברות אליו. כמות המצלמות שניתן לחבר למכשירי הDVR  השונים היא בין 4 ל- 32. משמעות ראשי התיבות IP  היא Internet protocol ומכך ניתן למעשה להבין כי המצלמה מתחברת אל רשת האינטרנט (או לרשת מקומית). את שידורי המצלמה ניתן להקליט בעזרת מערכת הקלטה NVR.

ה-NVR  יכול להיות מחשב שבו מותקנת תוכנה יעודית או מכשיר בפניעצמו אשר מיועד להקליט צילומי אבטחה המגיעים ממצלמותIP  מרוחקות.

מצלמות אנטי ונדאליות

מצלמות IP מגה פיקסל

מיגונים למצלמות

מצלמות אנטי ונדאליות, כשמן כן הן, נועדו לעמוד בפני מעשי ונדליזם כמו נסיונות לשבור אותן או לפרק אותן ממקומם. מבנה המצלמה ייחודי והיא ממוגנת במיוחד.

אלו הן מצלמות מבוססות רשת אשר מעניקות איכות צילום גבוהה במיוחד. טווח האיכויות הוא רחב למדי ויכול להגיע עד לכדי כמה עשרות מגה פיקסלים.

אם אתם מתכוונים להציב מצלמת אבטחה בחוץ או לחלופין במקום שבו יש רטיבות או שיעור לחות גבוה במיוחד ואפילו במקומות המאופיינים בטמפרטורה גבוהה או נמוכה באופן קיצוני, חשוב מאוד להתקין מיגון על גבי המצלמה.

Full HD - 1080p

עדשות

 

 HD (High Defenition) זהו פורמט שידור המספק איכות תמונה גבוהה במיוחד. השידור מועבר מהמצלמה אל מערכת ההקלטה באמצעות כבל HDMI, ממש כמו בטלוויזיה הביתית המשדרת באיכות של HD.

למעשה  כמו במצלמות 'סטילס' גם במצלמות אבטחה ישנם סוגים שונים של עדשות בגדלים שונים, זוויות צילום שונות ואיכויות שונות. לעדשה במצלמת האבטה ישנו תפקיד חשוב בקביעת איכות התמונה המתקבלת.

 
סל המוצרים
לירן 052-3388668 | עידן 052-7000766
קטלוג מוצרים מצלמות אבטחה לפי עיר מצלמות אבטחה אזעקות אינטרקום לבית בקרת כניסה רשתות ותקשורת אזעקות אלחוטיות מנעולים חשמליים ואלקטרומגנטיים
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט