שירותי אחזקה והתקנה

שירות חדש שחברתנו מספקת הוא שירותי אחזקה לבתים פרטיים, מוסדות, בנייני מגורים, משרדים, מפעלים, ועוד...

שירות בעל בבית – שירות תיקונים לבית, החל מהחלפת נורה ועד לדברים מורכבים יותר כמו פירוק והרכבת ארונות, מיטות, חדרי ילדים, מטבחים ועוד...

שרותי אחזקה

לא תמיד יש לכם את הזמן הכוח או הידע על מנת שנוכל לבצע פעולות שונות וחשובות לצורך תחזוקת הבית. אחרי הכל גם לכם יש עוד כל כך הרבה דברים לעשות כמו העבודה כמובן, הגוזלת מכם שעות ארוכות וכאשר אתם מגיעים הביתה אתם רוצים רק לשבת בניחותא על הספה, או לבלות זמן עם המשפחה והילדים. אך מה קורה אם בנוסף לשעות הפעילות הארוכות שלכם ממילא מתווספות להן 'לפתע' מטלות נוספות כמו תיקונים שונים שנדרש לבצע בבית, הרכבת מטבח, פירוק או הרכבה של ארונות ואפילו הרכבת מושבי אסלה או התקנת מנורות?

הפתרון המושלם לאחזקת הבית שלכם

ובכן, אל חשש, אין כל סיבה לדאגה. גם אם אין ברשותכם די זמן ובוודאי אם ברשותכם אין את הידע על מנת לבתע משימות כמו אלו שזה עתה ציינו באופן מקצועי, ברשותינו קיים הפתרון המושלם עבורכם.

דואגים לבית שלכם

שירות חדש אותו מספקת חברתנו הוא שירות אחזקה לבית. אנו ערוכים להעניק את כל שירותי התחזוקה לבית מהפשוטים ועד למורכבים ביותר, אשר מבוצעים על ידי טובי אנשי המקצוע. אנו מתחייבים בזאת לשירות איכותי, מקצועי ואדיב וכמובן מספקים אחריות לטיב העבודה המבוצעת על ידינו.

עלויות שרותי אחזקה

חלק מהשירותים מתומחרים מראש, באופן קבוע ומנגד ישנם גם שירותים אשר עבורם יש צורך לבצע תמחור ספציפי של העבודה שאותה נדרש לבצע. זו הסיבה שבגללה לא ניתן להגדיר בדיוק מהו המחיר עבור שירותי אחזקה מכיוון שקשת השירותים היא רחבה וכל עבודה דורשת  זמן שונה כמו גם רמה מקצועית שונה. כך או כך, אנו מבטיחים לכם כי מחירם של שירותים אלו הם אטרקטיביים וטיבה של העבודה הוא בלתי מתפשר.

 

קניתם סט מאיקאה ולא יודעים מאיפה מתחילים? מעוניינים לצבוע את הבית? רוצים להתקין טלוויזיה? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר עכשיו ונשמח לענות על כל שאלה וכמובן להציע מגוון שירותים איכותיים במחירים תחרותיים במיוחד.

להשארת פרטים או יצירת קשר לחצו כאן

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח להציע מגוון שירותים איכותיים חייגו : 052-7000766

סל המוצרים
לירן 052-3388668 | עידן 052-7000766
קטלוג מוצרים מצלמות אבטחה לפי עיר מצלמות אבטחה אזעקות אינטרקום לבית בקרת כניסה רשתות ותקשורת אזעקות אלחוטיות מנעולים חשמליים ואלקטרומגנטיים
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט